AYT Fizik Konu Anlatım Fasikülü

Konu Anlatım FasikülleriPaylaşım Yayınları konu anlatım fasikülleri tamamen yeni ve özgün soru ve içeriklerle hazırlandı. TYT-AYT müfredatının tamamını kapsayan konu anlatım fasikülleri 8 er sayfalık bölümler halinde hazırlandı. Her fasikülde konu anlatımı, çözümlü örnek sorular, özet Paylaşım Bilgileri, etkinlikler, zengin görsel içerik ve konuyu değerlendirmenizi sağlayan Başarı İzleme Testleri ile belli aralıklarla baştan itibaren müfredatı tarayan Sarmal Testler bulunmaktadır.

Tamamı akıllı tahta kullanımına uygun konu anlatım fasiküllerinin akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için kutuphane.paylasimyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlara Paylaşım Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Tüm soruların kısa çözümlerini akıllı tahta uygulamalarımızda görebilirsiniz.

Konu Anlatım Fasiküllerinin konu kısımlarının Modüler Video Anlatımları video çözüm uygulaması üzerinden yapılmaktadır.
 Adını verdiğimiz bu sistemle hem konuların hem de soruların video anlatımlarını izleyebileceksiniz.

Tamamı video çözümlü olan konu anlatım fasiküllerinin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza Paylaşım Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim teknolojileri sekmesinde Video çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…